top of page

O mně

          Zprostředkování prodeje nemovitostí jsem se rozhodl věnovat v roce 2007. Nastoupil jsem do realitní společnosti, kde jsem postupem času procházel různými školeními, která zvyšovala moji profesní odbornost. 

Popravdě školení je školení, nejvíce zkušeností jsem získal novými případy, které byly složitější a tudíž vzdělávání probíhalo i tak, že jsem řešil vzniklé situace se zkušenějšími kolegy anebo s dotčenými institucemi.

Po zpřísnění realitního trhu v březnu 2020, kdy se z volné živnosti, kterou mohl dělat kdokoli, stala živnost vázaná, jsem získal certifikát opravňující mne tuto živnost provozovat. Proto vznikla společnost MALIPE s.r.o., kde chci na základě svých dlouholetých zkušeností a více než 350 prodaných nemovitostí, nabízet své služby lidem, kteří se mnou budou chtít spolupracovat. Mým zájmem je neposkytovat kvantitu, ale kvalitu, chci si vybrat klienty, s kterými si budu rozumět, a pro které budu jejich makléřem.

Působím po celém kraji Vysočina, několik let jsem dělal odhady tržních cen nemovitostí i v jiných krajích (Jihočeský, Brno - venkov, Středočeský) pro jednu finanční skupinu, dovedu Vám tedy poradit s určením reálné tržní hodnoty nemovitosti téměř kdekoli v mé dojezdové vzdálenosti.

logo_Malipe_s.r.o_původní_velokost-rem
Petr_foto.png

V nynější době dovedu nejenom zajistit rychlé klasické zprostředkování prodeje díky perfektní prezentaci nemovitosti, ale v případě zájmu zajistím i okamžitý výkup nemovitosti včetně řešení případných problémů spojených například s exekucemi. S klienty jsem zvyklý probrat všechny možnosti a navrhnout pro ně to nejlepší řešení.

bottom of page